Головне меню
Головна
Документи
Довідка
Історія
Структура
Журнали
Публікації
Розробки
Конференції
Спец.совет
Аспірантура
Стандарти
Громадське
       обговорення
Контакти
Пошук
Зворотній зв'язок

Rambler's Top100
 
10. Відділ фізико-технологічних процесів лиття алюмінієвих сплавів Перегляд PDF Версія для друку
Зав. відділом: д. т. н., Пригунова Адель Георгіївна
Науковий напрямок відділу:
- Розвиток фундаментальних досліджень в галузі фізики структурних перетворень в алюмінієвих сплавах залежно від їх будови в рідкому, квазідвофазному передкристалізаційному та частково закристалізованому станах, визначення оптимальних режимів управління процесами масового зародження, росту та фрагментації первинних кристалів, встановлення взаємозв’язку ливарних, фізико-механічних та експлуатаційних властивостей з мікро- та макроструктурою, морфологією фаз.
- Модернізація методик і лабораторнрго обладнання, пошук нових інформативних засобів фізичного моделювання динаміки гідродинамічних, кристалізаційних і газоусадкових процесів у об’ємі виливка, що твердне.
- Розвиток прикладних досліджень і розробок зі створення новітніх і удосконалення існуючих технологій виготовлення викокоякісних алюмінієвих виливків, у тому числі під низьким тиском, методами рео- та тиксолиття.
- Створення високоефективних матеріало- та ресурсозберігаючих технологій, спеціалізованого обладнання і функціональних матеріалів з урахуванням їх призначення, зокрема, для провідних галузей машинобудування, малих та середніх ливарних виробництв.
< Попер.   Наст. >

 
 
Выбор языка
EnglishRussianUkraine